Máte-li jakýkoliv dotaz nebo žádost, dejte nám prosím vědět.

Pro odeslání Vaší zprávy je nutné vyplnit pole označená *!

NÁKUPNÍ KOŠÍK   položek 0 za 0

Hliníkové žebříky jednodílné

Schéma, hliníkové žebříky jednodílné DIN EN 131-1 / 131-2Hliníkové jednodílné žebříky se používají jako žebříky příložné.

Firma KRAUSE nabízí tyto žebříky ve dvou výrobkových řadách: řada Corda a řada Monto-Profi. Jedná se zde předvším o komerční, cenové rozlišení. Z hlediska kvality, stability, bezpečnosti a komfortu užívání se jedná u obou řad o rovnocenné výrobky.Všechny výrobky obou těchto řad KRAUSE Corda i KRAUSE Monto-Profi odpovídají požadavkům ČSN EN 131-1 a ČSN EN 131-2 pro maximální možné zatížení 150 kg.

Řadu Corda označujeme jako žebříky pro nejširší použití s výhodou snadné manipulace a přepravy a to nejen pro chatu, dům či zahradu. S oblibou jsou tyto žebříky využívány také např. jako součást vybavení kamionů. Za 20 let našeho působení na českém a slovenské trhu si tyto žebříky zakoupily již také stovky montážních, stavebních i jiných firem a řemeslníků.  Jednodílné žebříky Corda nabízíme v provedení 8 až 12 příček s dosažitelnou pracovní výškou 3,50 až 4,56 m.

Řada Monto-Profi zahrnuje žebříky v provedení 6 až 18 příček s dosažitelnou pracovní výškou 3,10 až 6,35 m. Jsou to univerzální žebříky pro firmu, řemeslo, dům i zahradu v délkových provedeních nad rozsah řady Corda.

Výrobní provedení žebříků obou těchto řad s 16-ti násobným tvarovým lisovaným spojením mezi příčkou a bočnicí  zajišťuje vysokou tuhost, stabilitu a životnost žebříku.

Po celém obvodě podélně rýhované příčky a protiskluzové patky bočnic jsou základním prvkem vysokého stupně bezpečnosti a přispívají k dobrému pocitu pracovníka na žebříku.

Další možnosti bezpečného využití těchto žebříků, především ve ztížených pracovních podmínkách, skýtá v poslední době stále oblíbenější nabídka příslušenství k žebříkům.

Nejprodávanější v kategorii

    Vyberte:  
Zobrazit filtraci dle parametrů

A1 pracovní výška

2 až 3 m (0)C1 délka žebříku


  • 120 let tradice v oboru výroby žebříků a schůdků
  • Vše pro firmu, řemeslo i dům
  • 30 let v České republice - stovky spokojených zákazníků
  • Technické inovace - Kvalitní materiály - Certifikace ­ - Bezpečnost
  • Optimální poměr užitné hodnoty a ceny

Dáte nám souhlas s využíváním cookies, prosím?